شماره تماس مستقیم : 09380229853
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

اسپیکر

بلندگوها چگونه کار می کنند؟
بلندگوها از یک مخروط ، یک سیم پیچ آهنی ، یک آهنربا و محفظه (مورد) ساخته شده اند. هنگامی که بلندگو ورودی الکتریکی را از دستگاه دریافت می کند ، جریان را از طریق آن می فرستد و باعث حرکت آن به جلو و عقب می شود. این حرکت سپس مخروط خارجی را ارتعاش می کند و امواج صوتی را که توسط گوش ما گرفته می شود ، تولید می کند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

یک سخنران ممکن است به هر یک از موارد زیر مراجعه کند:

سیستم بلندگو چندرسانه ای کانال 2.1 هارمن کاردون Soundsticks III با ساب ووفر
1. بلندگو اصطلاحی است که برای توصیف کاربری که به برنامه های نرم افزاری دستورات صوتی می دهد ، استفاده می شود.

2. بلندگوی رایانه دستگاه سخت افزاری خروجی است که برای تولید صدا به کامپیوتر متصل می شود. سیگنال مورد استفاده برای تولید صدایی که از بلندگوی کامپیوتر می آید توسط کارت صدای رایانه ایجاد می شود. تصویر سیستم بلندگوی چندرسانه ای Harman Kardon Soundsticks III 2.1 Channel را نشان می دهد.

 

تکامل بلندگوی کامپیوتر
هنگامی که رایانه ها در ابتدا آزاد شدند ، بلندگوهای داخل آن در شاسی تعبیه شده بود که مجموعه ای از تن ها و بوق های مختلف را تولید می کرد. اولین بلندگوی داخلی رایانه توسط IBM در سال 1981 اختراع شد و صدای اولیه و بی کیفیت تولید کرد.

با پیشرفت تکنولوژی ، بلندگوهای آنبرد به داخل مانیتور کامپیوتر منتقل شدند و توانایی تولید صدا ، موسیقی و جلوه های صوتی دیگر را پیدا کردند. بلندگوهای مانیتور در پایین چپ و پایین راست در جلوی مانیتور قرار داشتند. با این حال ، برخی از مانیتورها دارای بلندگوهایی در سمت چپ و راست مانیتور بودند.

هنگامی که بازی های رایانه ای ، موسیقی دیجیتال و سایر رسانه ها رواج یافت ، تولیدکنندگان شروع به ساخت بلندگوهای خارجی کردند که صداهای با کیفیت بالاتر و باس بهبود یافته تولید می کردند. اولین بلندگوی رایانه خارجی توسط Abinawan Puracchidas در سال 1991 اختراع شد و هنوز هم نوع اصلی بلندگو برای رایانه ها است.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()

قبل از ثبت سفارش حتما برای اطمینان از بروز بودن قیمت و موجودی کالا با شماره زیر تماس بگیرید و در واتس آپ پیام دهید

09362795724

با تشکر