شماره تماس مستقیم : 09380229853
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

موس پد

صفحه لمسی ، نقطه لغزش ، تبلت حساس به فشار یا پد لمسی نیز نامیده می شود ، صفحه لمسی یک دستگاه ورودی در لپ تاپ ها و برخی از صفحه کلیدها است. به کاربر اجازه می دهد تا مکان نما را با انگشت خود حرکت دهد. می تواند به جای ماوس خارجی استفاده شود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

صفحه لمسی با استفاده از انگشت و کشیدن آن در سطح صاف صفحه لمسی کار می کند. همانطور که انگشت خود را روی سطح حرکت می دهید ، مکان نما ماوس در همان جهت حرکت می کند. مانند اکثر موش های رایانه ای ، صفحه لمسی نیز دارای دو دکمه در زیر سطح لمسی است که به شما امکان کلیک راست یا راست کلیک را می دهد.

 

نحوه پیمایش با صفحه لمسی
پیمایش با صفحه لمسی با استفاده از یکی از روش های زیر انجام می شود.

نشانگر ماوس را روی نوار پیمایش عمودی در سمت راست پنجره برنامه قرار دهید ، سپس دکمه صفحه لمسی سمت چپ را فشار دهید. در حالی که ادامه فشار دکمه سمت چپ را دارید ، انگشت خود را به سمت پایین روی صفحه لمسی بکشید تا نوار پیمایش را به پایین منتقل کنید.
بیشتر پد لمسی به کاربر اجازه می دهد تا دو انگشت خود را روی پد لمسی قرار داده و آنها را به بالا یا پایین بکشد تا پیمایش کند.
بعضی از صفحه های لمسی دارای یک قسمت پیمایش عمودی هستند که در سمت چپ یا راست تعبیه شده اند. حرکت انگشت خود به بالا و پایین در این قسمت از صفحه لمسی به شما امکان می دهد تا پیمایش کنید.
آیا لازم است از صفحه لمسی لپ تاپ خود استفاده کنم؟
خیر. همه لپ تاپ های مدرن دارای یک پورت USB هستند که به شما امکان می دهد همان نوع موس مورد استفاده در رایانه رومیزی را به لپ تاپ خود متصل کنید. اگر دوست ندارید از تاچ پد استفاده کنید ، ماوس USB را به لپ تاپ وصل می کنیم.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()

قبل از ثبت سفارش حتما برای اطمینان از بروز بودن قیمت و موجودی کالا با شماره زیر تماس بگیرید و در واتس آپ پیام دهید

09362795724

با تشکر