شماره تماس مستقیم : 09380229853
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

مودم ADSL

خط مشترک دیجیتال نامتقارن (ADSL) نوعی فناوری خط مشترک دیجیتال (DSL) است ، فناوری ارتباطات داده ای که امکان انتقال سریع داده از طریق خطوط تلفنی مسی را نسبت به مودم باند صوتی معمولی فراهم می کند. تفاوت ADSL با مشترک مشترک متقارن دیجیتال (SDSL) کمتر متداول است. گفته می شود که در ADSL ، پهنای باند و نرخ بیت نامتقارن است ، یعنی بیشتر نسبت به عکس (بالادست) نسبت به محل مشتری (پایین دست). ارائه دهندگان معمولاً ADSL را به عنوان سرویس دسترسی به اینترنت در درجه اول برای بارگیری محتوا از اینترنت ، اما نه برای ارائه محتوای قابل دسترسی توسط دیگران ، به بازار عرضه می كنند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

ADSL با استفاده از طیف بالای باند مورد استفاده در تماس های تلفنی صوتی کار می کند. [1] با استفاده از یک فیلتر DSL که غالباً شکاف نامیده می شود ، باند فرکانس جدا شده و اجازه می دهد تا از یک خط تلفن همزمان برای سرویس ADSL و تماس تلفنی استفاده شود. ADSL معمولاً فقط در فواصل کوتاه از مرکز تلفن (آخرین مایل) نصب می شود ، معمولاً کمتر از 4 کیلومتر (2 مایل) ، [2] اما اگر سیم سنج نصب شده در ابتدا اجازه می دهد بیش از 8 کیلومتر (5 مایل) شناخته شده باشد برای توزیع بیشتر [نیاز به توضیح].

در صرافی تلفن ، این خط به طور معمول در یک شبکه ارتباطی مشترک مشترک دیجیتال (DSLAM) خاتمه می یابد ، جایی که تقسیم کننده فرکانس دیگری سیگنال باند صوتی را برای شبکه تلفن معمولی جدا می کند. داده های منتقل شده توسط ADSL معمولاً از طریق شبکه داده شرکت تلفن هدایت می شوند و در نهایت به یک شبکه پروتکل اینترنت معمولی می رسند.

هم دلایل فنی و هم بازاریابی وجود دارد که ADSL در بسیاری از نقاط متداول ترین نوع ارائه شده به کاربران خانگی است. از لحاظ فنی ، احتمالاً بیشتر از سایر محل ها در انتهای DSLAM (جایی که سیم های بسیاری از حلقه های محلی نزدیک به یکدیگر هستند) از سایر مراکز برخورد متقابل است. بنابراین سیگنال بارگذاری در پر سر و صداترین قسمت حلقه محلی ضعیف است ، در حالی که سیگنال بارگیری در پر سر و صداترین قسمت حلقه محلی قوی ترین است. بنابراین منطقی است که انتقال DSLAM با سرعت بیت بالاتر از مودم در انتهای مشتری انجام شود. از آنجا که کاربر معمولی خانگی در واقع سرعت بارگیری بالاتری را ترجیح می دهد ، شرکتهای تلفنی تصمیم گرفتند فضایی را به دلیل ضرورت ایجاد کنند ، از این رو ADSL.

دلایل بازاریابی برای اتصال نامتقارن این است که ، اولاً ، بیشتر کاربران ترافیک اینترنت برای بارگذاری داده های کمتری نسبت به بارگیری نیاز دارند. به عنوان مثال ، در مرور وب طبیعی ، کاربر از تعدادی وب سایت بازدید می کند و باید داده هایی را که شامل صفحات وب از سایت ، تصاویر ، متن ، فایل های صوتی و غیره است بارگیری کند ، اما آنها فقط مقدار کمی از آنها را بارگذاری می کنند. داده ها ، به عنوان تنها داده های بارگذاری شده است که برای بررسی تأیید دریافت داده های بارگیری شده یا هر داده وارد شده توسط کاربر در فرم ها و غیره استفاده می شود. این توجیهی برای ارائه دهندگان خدمات اینترنت برای ارائه خدمات گران تر با هدف کاربران تجاری فراهم می کند چه کسی میزبان وب سایت ها است و بنابراین به خدماتی نیاز دارد که امکان بارگذاری اطلاعات به اندازه بارگیری را فراهم کند. برنامه های به اشتراک گذاری پرونده یک استثنا obvious آشکار در این وضعیت است. در مرحله دوم ، ارائه دهندگان خدمات اینترنت ، به دنبال جلوگیری از بارگذاری بیش از حد اتصالات ستون فقرات خود ، به طور سنتی سعی در محدود کردن موارد استفاده مانند اشتراک فایل که بارگذاری های زیادی ایجاد می کنند ، دارند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()

قبل از ثبت سفارش حتما برای اطمینان از بروز بودن قیمت و موجودی کالا با شماره زیر تماس بگیرید و در واتس آپ پیام دهید

09362795724

با تشکر