شماره تماس مستقیم : 09380229853
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

موبایل هوآوی

در HUAWEI Mate 40 Pro از ویژگی های برتر عکسبرداری ، تعاملات پاسخگو و هوش سطح بعدی لذت ببرید. آن را واقعی نگه می دارد ، اما شما را از این دنیا خارج می کند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

در HUAWEI Mate 40 Pro از ویژگی های برتر عکسبرداری ، تعاملات پاسخگو و هوش سطح بعدی لذت ببرید. آن را واقعی نگه می دارد ، اما شما را از این دنیا خارج می کند.

دسترسی برخی از ویژگی ها ممکن است در مناطق مختلف متفاوت باشد. تصاویر محصول و محتوای نمایش داده شده در صفحات فوق فقط برای مرجع ارائه شده است. ویژگی ها و مشخصات واقعی محصول (شامل ظاهر ، رنگ و اندازه به آنها محدود نمی شود) ، و همچنین محتوای نمایشگر واقعی (شامل پس زمینه ، رابط کاربر و نمادها) ، ممکن است متفاوت باشد.

** تمام داده های موجود در صفحات فوق مقادیر نظری است که توسط آزمایشگاه های داخلی HUAWEI از طریق آزمایشات انجام شده در شرایط خاص بدست آمده است. برای اطلاعات بیشتر ، به جزئیات محصول فوق الذکر مراجعه کنید. داده های واقعی ممکن است به دلیل تفاوت در محصولات فردی ، نسخه های نرم افزار ، شرایط برنامه و عوامل محیطی متفاوت باشد. همه داده ها منوط به استفاده واقعی هستند.

*** به دلیل تغییرات در زمان واقعی شامل دسته های محصول ، فاکتورهای تولید و عرضه ، به منظور ارائه دقیق اطلاعات ، مشخصات و ویژگی های محصول ، HUAWEI ممکن است تنظیمات زمان واقعی توصیف متن و تصاویر را در صفحات اطلاعات قبلی انجام دهد ، بنابراین که با عملکرد محصول ، مشخصات ، شاخص ها و اجزای محصول واقعی مطابقت دارند. اطلاعات محصول بدون اطلاع قبلی در معرض چنین تغییر و تنظیماتی است.

**** اندازه محصول ، وزن محصول و مشخصات مربوطه فقط مقادیر نظری هستند. اندازه گیری واقعی بین محصولات منفرد ممکن است متفاوت باشد. کلیه مشخصات منوط به محصول واقعی است.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()

قبل از ثبت سفارش حتما برای اطمینان از بروز بودن قیمت و موجودی کالا با شماره زیر تماس بگیرید و در واتس آپ پیام دهید

09362795724

با تشکر