شماره تماس مستقیم : 09380229853
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

صندلی گیمینگ

چگونه صندلی های بازی تفاوتی ایجاد می کنند؟

 

همه هیاهو درباره صندلی های بازی؟ صندلی معمولی یا نشستن روی زمین چه مشکلی دارد؟ آیا واقعاً صندلی های بازی تفاوتی ایجاد می کنند؟ صندلی های بازی چه کاری انجام می دهند که بسیار چشمگیر است؟ چرا آنها اینقدر محبوب هستند؟

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پاسخ ساده این است که صندلی های بازی بهتر از صندلی های اداری معمولی هستند. به این دلیل که صندلی های بازی از حالت مناسب در حالت نشسته پشتیبانی می کنند.

زندگی مدرن کم تحرک است. در فرانسه ، یک کارمند متوسط ​​هر روز حدود 10 ساعت را در محل کار خود نشسته است. در انگلیس ، مردم حدود 60٪ از ساعت بیداری خود را به حالت نشسته می گذرانند. برای کارمندان اداری ، این تعداد تا 75 درصد می رسد.

 

هنگام نشستن روی یک صندلی عادی اداری ، ستون فقرات شما باید بازوها ، تنه و سر را در برابر نیروی جاذبه نگه دارد. در حالی که پشت شما از فشار خسته می شود ، به صورت خمیده خم می شود. با گذشت زمان ، شلختگی شیوع بیشتری پیدا می کند تا جایی که به موقعیت پیش فرض شما تبدیل شود.

 

صندلی های مخصوص بازی با علم ارگونومی ساده این مسائل را اصلاح می کنند. به جای اینکه ستون فقرات بدن شما را در برابر نیروی جاذبه نگه دارد ، صندلی های بازی کار شما را انجام می دهند. تکیه گاه بالشتک و بالشتک های گردن و کمر پشتیبانی اصلی را ایجاد می کند. سپس تنظیمات ارتفاع ، تکیه گاه و بازو انجام می شود که موقعیت مناسب را تضمین می کند.

پشتیبانی از صندلی های بازی می تواند برای کسانی که تمام وقت می نشینند تفاوت زیادی ایجاد کند. با استقرار سالم ، بهبودهای چشمگیری در سلامتی ، نشاط و بهره وری حاصل می شود. برای یادگیری جزئیات به خواندن ادامه دهید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()

قبل از ثبت سفارش حتما برای اطمینان از بروز بودن قیمت و موجودی کالا با شماره زیر تماس بگیرید و در واتس آپ پیام دهید

09362795724

با تشکر