شماره تماس مستقیم : 09380229853
0
جستجوی پیشرفته
جستجو در کنسول خانگی
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

کنسول خانگی

کنسول بازی ویدیویی خانگی یک کنسول بازی ویدیویی است که برای اتصال به یک دستگاه نمایشگر مانند تلویزیون و یک منبع تغذیه خارجی برای انجام بازی های ویدیویی طراحی شده است. کنسول های خانگی به طور کلی قدرت کمتری نسبت به رایانه های شخصی دارند و قابل شخصی سازی هستند که برای داشتن توانایی های گرافیکی پیشرفته اما حافظه و فضای ذخیره سازی محدود برای مقرون به صرفه بودن واحدها طراحی شده اند. در حالی که کنسول های اولیه واحدهای اختصاصی بودند و فقط چند بازی در مدارهای الکترونیکی سیستم ثابت بود ، از آنجا که بیشتر کنسول ها از استفاده از رسانه بازی قابل تعویض پشتیبانی می کنند ، یا از طریق کارتریج های بازی ، دیسک های نوری یا از طریق توزیع دیجیتال به حافظه داخلی.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

از زمان اولین واحد تجاری ، Magnavox Odyssey در سال 1972 ، کنسول های بازی ویدئویی خانگی بی شماری وجود داشته است. از لحاظ تاریخی این کنسول ها بر اساس مشخصات فنی مشترک به نسلهایی تقسیم می شوند که هر کدام حدود 5 سال طول می کشد. از سال 2020 ، هشت نسل کنسول وجود داشته است که در حال حاضر تولید کنندگان پیشرو سونی ، مایکروسافت و نینتندو هستند. سازندگان گذشته کنسول شامل Atari ، Fairchild ، Intellivision Entertainment ، Coleco ، Sega ، NEC ، 3DO و SNK بوده اند.

کنسول بازی ویدیویی خانگی یک قطعه سخت افزار الکترونیکی از پیش طراحی شده است که قرار است در یک مکان ثابت در خانه فرد قرار گیرد ، به یک صفحه نمایش مانند صفحه تلویزیون یا مانیتور کامپیوتر و به یک منبع تغذیه خارجی متصل شود ، تا بازی های ویدیویی را روی آن انجام دهد با استفاده از یک یا چند کنترل کننده بازی ویدیویی. این تفاوت با کنسول بازی دستی دارد که دارای صفحه داخلی ، دکمه ها / ویژگی های کنترل کننده و منبع تغذیه مانند باتری یا بسته باتری است.

کنسول های خانگی اولیه معمولاً از مجموعه تراشه های رایانه ای یکپارچه استاندارد و کاملاً سفارشی ساخته می شدند که روی برد و مدارها بسته بندی می شدند. با گذشت زمان ، طراحی کنسول خانگی با استفاده از طراحی م componentلفه ها و سیستم های مشابه ، از جمله استاندارد سازی با معماری تراشه های اصلی رایانه ، با رایانه های شخصی تا حدودی همگرایی پیدا کرده است. کنسول ها به عنوان سیستم های ثابت باقی می مانند ، فاقد گزینه های سفارشی سازی اجزای رایانه های شخصی هستند و بیشتر کنسول ها شامل اجزای سفارشی برای به حداکثر رساندن فضا و کاهش مصرف برق برای ارائه بهترین عملکرد برای بازی هستند ، در حالی که با کاهش تنظیمات ذخیره سازی و حافظه ، هزینه ها را کاهش می دهند. [1 ]

نمایش همه
علاقه مندی ها ()

قبل از ثبت سفارش حتما برای اطمینان از بروز بودن قیمت و موجودی کالا با شماره زیر تماس بگیرید و در واتس آپ پیام دهید

09362795724

با تشکر