شماره تماس مستقیم : 09380229853
0
جستجوی پیشرفته
جستجو در تجهیزات شبکه و اطلاعات
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تجهیزات شبکه و اطلاعات

تجهیزات شبکه و اطلاعات,تجهیزات شبکه,خرید تجهیزات شبکه,فروش تجهیزات شبکه

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

سخت افزار شبکه ، همچنین به عنوان تجهیزات شبکه یا دستگاه های شبکه رایانه ای شناخته می شود ، دستگاه های الکترونیکی هستند که برای ارتباط و تعامل بین دستگاه ها در شبکه رایانه ای مورد نیاز هستند. به طور خاص ، آنها انتقال داده را در یک شبکه رایانه ای واسطه می کنند. [1] واحدهایی که آخرین گیرنده هستند یا داده تولید می کنند ، میزبان ، سیستم پایان یا تجهیزات پایانه داده نامیده می شوند.

دستگاه های شبکه شامل طیف گسترده ای از تجهیزات است که می تواند به عنوان اجزای اصلی شبکه طبقه بندی شود که سایر اجزای شبکه را بهم متصل می کند ، اجزای ترکیبی را می توان در هسته یا مرز شبکه و اجزای سخت افزاری یا نرم افزاری که به طور معمول در نقطه اتصال مختلف قرار دارند ، پیدا کرد. شبکه های.

رایج ترین نوع سخت افزار شبکه امروزه آداپتور اترنت مبتنی بر مس است که شامل استاندارد در اکثر سیستم های رایانه ای مدرن است. شبکه های بی سیم به ویژه برای دستگاه های قابل حمل و دستی محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.

سایر سخت افزارهای شبکه مورد استفاده در رایانه ها شامل تجهیزات مرکز داده (مانند سرورهای پرونده ، سرورهای پایگاه داده و مناطق ذخیره سازی) ، سرویس های شبکه (مانند DNS ، DHCP ، ایمیل و غیره) و همچنین دستگاه هایی هستند که تحویل محتوا را تضمین می کنند.

با نگاهی گسترده تر ، تلفن های همراه ، رایانه های لوحی و دستگاه های مرتبط با اینترنت موارد نیز ممکن است به عنوان سخت افزار شبکه در نظر گرفته شوند. با پیشرفت فن آوری و شبکه های مبتنی بر IP در زیرساخت های ساختمانی و برنامه های خانگی ادغام می شوند ، سخت افزار شبکه به دلیل افزایش فزاینده تعداد نقاط پایانی قادر به شبکه ، اصطلاحی مبهم خواهد شد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()

قبل از ثبت سفارش حتما برای اطمینان از بروز بودن قیمت و موجودی کالا با شماره زیر تماس بگیرید و در واتس آپ پیام دهید

09362795724

با تشکر