شماره تماس مستقیم : 09380229853
0

اپیک هم اکنون سازنده Bink Video RAD Game Tools

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | جمعه 19 دی 1399 در ساعت 23 : 22 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )
اپیک هم اکنون سازنده Bink Video RAD Game Tools 
 
فناوری RAD Game Tools در تقریباً 25000 بازی ویدیویی مورد استفاده قرار گرفته است.
 
 
 
شاید شما از نام RAD Game Tools بالای سر خود مطلع نباشید ، اما بدون شک با کار آن آشنایی دارید. این یک مجموعه ابزار توسعه است که از سال 1988 وجود داشته است ، طبق وب سایت آن (که همچنین به نظر می رسد از سال 1988 وجود داشته است) ، که ادعا می کند "حداقل یکی از محصولات ما تقریباً در هر بازی امروز حمل می شود. ما در موارد بیشتری ظاهر شده ایم بیش از 24،600 بازی تا به امروز و تقریباً 200 میلیون واحد کاربر نهایی در سال. "
 
من نمی توانم این اعداد را تأیید کنم ، اما می توانم بگویم که مدت هاست که وجود داشته است: من خاطرات خوبی از استفاده از بازیکنان قدیمی Bink و Smacker برای تماشای فیلم های سینمایی درون بازی از بازی هایی مانند Diablo و MechWarrior 2 دارم.
 
بیش از سه دهه پس از تاسیس در سال 1988 ، این شرکت اکنون بخشی از بازی های اپیک است که امروز اعلام کرد قصد دارد فن آوری این شرکت را در موتور Unreal خود ادغام کند.
 
کیم لیبرری ، Epic CTO گفت: "ما از نزدیک می دانیم که فناوری فشرده سازی RAD چقدر چشمگیر است ، زیرا از آن برای بهبود زمان بارگیری و کیفیت محبوب ترین بازی ها - از جمله Fortnite استفاده کرده است." "تیم RAD شامل برخی از برجسته ترین متخصصان ابزار فشرده سازی ، فیلم و بازی در جهان است و ما خوشحال می شویم که از آنها در خانواده Epic استقبال کنیم."
 
اپیک گفت این مشارکت "به توسعه دهندگان بیشتر امکان دسترسی به ابزاری را می دهد که باعث بارگیری و بارگیری سریعتر بازی های آنها می شود و به بازیکنان خود تجربه کیفیت بهتر و فیلم و بازی را ارائه می دهد." اما همچنین تأکید کرد که RAD Game Tools به مشارکت های موجود خود در صنعت بازی ، فیلم و تلویزیون ادامه خواهد داد و فناوری آن در دسترس سایر شرکت ها خواهد بود ، از جمله آنهایی که از موتور Unreal استفاده نمی کنند.
 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

قبل از ثبت سفارش حتما برای اطمینان از بروز بودن قیمت و موجودی کالا با شماره زیر تماس بگیرید و در واتس آپ پیام دهید

09362795724

با تشکر